ANDROS - Serwis Kotłów Vaillant i ACV Poznań


KONTAKT

adres Jędrzejowska 14A
61-339 POZNAŃ
wielkopolskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Firma ANDROS, jest autoryzowanym przedstawicielem Vaillant Group - lidera techniki grzewczej w Europie. Od 1999 roku, prowadzimy serwis kotłów gazowych wiszących i stojących Vaillant, serwis gazowych podgrzewaczy wody oraz przegląd urządzeń do ogrzewania Vaillant.

Zajmujemy się również, naprawą i przeglądem kotłów gazowych Vaillant i ACV, oferując kompleksowe usługi z zakresu doboru, montażu i serwisu urządzeń ACV, w tym kotłów gazowych ACV, kotłów olejowych ACV, systemów solarnych i pomp ciepła. Staramy się rozwiązywać wszelkie problemy związane z działaniem układów C.O. i produkcji ciepłej wody. Naszym wyzwaniem jest doradztwo i dobór urządzeń centralnego ogrzewania i produkcji ciepłej wody oraz usuwanie problemów w instalacjach centralnego ogrzewania.

Z racji wieloletniego doświadczenia, oferujemy Państwu profesjonalny serwis urządzeń gazowych Vaillant i ACV, wymianę gazowych podgrzewaczy wody, kolektory słoneczne płaskie na dach oraz wymianę kotłów gazowych Vaillant i ACV. http://acv.net.pl

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.